Ferie z Szachami

W dniu 7 lutego 2019 r. odbyła się druga runda turnieju "Ferie z Szachami", zorganizowanego w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em”.

W rozgrywkach uczestniczyło 26 szachistów podzielonych na trzy grupy: przedszkolna, początkująca i juniorów. W trakcie turnieju każdy z zawodników rozegrał osiem partii, w tempie gry 15 minut dla zawodnika. Po emocjonującej rywalizacji wyniki przestawiają się następująco: grupa przedszkolna - I miejsce Julek Ignatowicz 7 pkt., II miejsce Maja Kowalska 6,5 pkt., III miejsce Leon Jaszczułt 6 pkt. ; grupa początkująca - I miejsce Piotr Klejment 5 pkt., II miejsce Bartek Elak 2,5 pkt., III miejsce Szymon Grabowski 2 pkt. ; grupa juniorów - I miejsce Marcelina Komorowska 8 pkt., II miejsce Anton Mukhrajew 6 pkt., III miejsce Dawid Wolny 6 pkt.

Puchary dla zwycięzców, dyplomy i nagrody zostały wręczone przez dyrektora MOSiR Mateusza Miłoszewskiego oraz sędziego głównego Pawła Komorowskiego.

tekst i zdjęcia: Paweł Komorowski

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359