Ferie z tenisem stołowym - podsumowanie

W czasie ferii zimowych, codziennie w godzinach 9:00-16:00, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnym im. T. Kościuszki turnieje tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wyniki  turnieju

Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy IV

I m-ce Leleń Roksana

Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy V

I m-ce Kielisiak Julia

II m-ce Chupka Małgosia

III m-ce Kwiatkowska Klaudia, Orłowska Daria

Kategoria szkoły podstawowe – dziewczynki klasy VIII

I m-ce Orłowska Patrycja

II m-ce Knochowska Sara

III m-ce Krupska Michalina, Goljasz Laura

Kategoria szkoły podstawowe - chłopcy klasy II

I m-ce Jaszczułt Alan

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy III

I m-ce Ochtabiński Bartosz

II m-ce Orłowski Damian

III m-ce Krawczyk Dominik

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy IV

I m-ce Gutowski Mateusz

II m-ce Kisiel Aleks

III m-ce Tąpkowski Karol

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy V

I m-ce Kłosiński Filip

II m-ce Kuczyński Dominik

III m-ce Jaszczułt Norbert

IV m-ce Zajda Kacper

V m-ce Zajączkowski Filip

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VI

I m-ce Plec Patryk

II m-ce Wojtczak Piotr

III m-ce Leleń Krystian

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VII

I m-ce Buraczewski Dominik

II m-ce Wykowski Hubert

III m-ce Osiecki Dawid

IV m-ce Soliwoda Bartosz

V m-ce Witkowski Bartosz

Kategoria szkoły podstawowe – chłopcy klasy VIII

I  m-ce Ćwiek Oskar

II m-ce Chupka Dominik

Kategoria OPEN szkół podstawowych

I  m-ce Kłosiński Filip

II m-ce Buraczewski Dominik

III m-ce Wykowski Hubert

IV m-ce Osiecki Dawid

V m-ce Plec Patryk

VI m-ce Orłowska Patrycja

VII m-ce Wojtczak Piotr

VIII m-ce Kuczyński Dominik

IX m-ce Ochtabiński Bartek

X m-ce Chupka Dominik

Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

I m-ce Knochowski Kacper

Kategoria OPEN

I m-ce Kościuk Piotr

II m-ce Żbikowski Piotr

III m-ce Buraczewski Dominik

IV m-ce Orłowski Janusz

V m-ce Ciok Aneta

VI m-ce Biernacki Łukasz

VII m-ce Wykowski Hubert

VIII m-ce Wojtczak Piotr

IX m-ce Knochowski Kacper

X m-ce Jarosik Paweł

Sędzią głównym turnieju był Włodzimierz Foltyn.

Zakończenia i podsumowania „Ferii na Sportowo z Tenisem Stołowym” dokonała z-ca dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 p. Izabela Trzcińska wraz z dyrektorem MOSiR p. Mateuszem Miłoszewskim. Wszyscy zawodnicy obecni na podsumowaniu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz paczki z owocami i słodyczami.

Organizatorzy dziękują niezawodnym  sponsorom - firmom: "Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, „Isbud” p. Józefa Łatyfowicza, "Wald-Glob" p. Jana Radeckiego oraz „Artgum” sp. j. Karpiński, Sadowski, Sobieraj oraz dyrektor PSP Nr  3 p. Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej.

Włodzimierz Foltyn

MOSiR

 

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>



HONORUJEMY KARTY:



P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI