U-13. Udana inauguracja młodzików

W niedzielę (31.03) zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2006/07) rozegrał swój pierwszy mecz ligowy w 2019 roku.

Pułtuszczanie, którzy do tego spotkania przystąpili jako lider tabeli zmierzyli się w Przasnyszu z okupującym ostatnią lokatę MKS-em. Podopieczni trenera Michała Sępławskiego od samego początku zamierzali pokazać, że to im należą się trzy punkty i wysoko atakowali swoich przeciwników na ich połowie. Przyniosło to wymierny efekt już w 8. minucie, kiedy to wynik otworzył Michał Kornacki. Nasi chłopcy nie zamierzali zwalniać tempa i co chwila nękali defensywę rywali, co przełożyło się na to, iż do szatni na przerwę schodzili z zapasem trzech bramek. W drugiej części spotkania gra wyglądała bardzo podobnie, zawodnicy Młodych Orłów dobrze chronili dostępu do swojej bramki, sami tworząc sobie kolejne okazje, które udawało się zamieniać na bramki. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się zwycięstwem pułtuszczan wynikiem 6-0, co dobrze odzwierciedla przebieg meczu.

MKS PRZASNYSZ - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

0 - 6

(0-3)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:

Młode Orły:
8' Kornacki (as. Komendarski) ️
25' Kornacki (as. Komendarski) ️
30' Dyga (as. Kornacki) ️
38' Gorczyński (as. Gawroński) ️
42' Towarek (as. Kornacki) ️
43' Towarek (as. Żołnierzak)

Skład: Tusiński Mateusz - Towarek Maciej, Jarosik Bartłomiej, Gorczyński Oliwier - Bobowski Tomasz, Żołnierzak Mateusz - Komendarski Sebastian, Kornacki Michał, Kaźmierczak Mateusz.

Zagrali również: Pietrzykowski Bartosz, Dyga Stanisław, Bojar Jakub, Gawroński Damian, Śliwa Marcin, Mieszkowski Michał.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359