Udana inauguracja wiosny dla BRIX PUŁTUSK

Swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej Fuksiarki rozegrały z drużyną ŁKS Łochów. Mecz odbył się 06.04.2019r. o godz. 10:00 na stadionie w Łochowie.

Od samego początku Pułtuszczanki narzuciły swój styl gry i swoją pierwszą bramkę zdobyły już w 5 minucie. Skoncentrowane i zdeterminowane piłkarki tworzyły dużo akcji pod bramką przeciwniczek lecz piłka nie chciała ponownie wpaść do bramki. Pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla rywalek. Przysłowiowa "11" została zamieniona na bramkę i drużyny na przerwę do szatni schodziły z wynikiem 1:1. W drugiej połowie meczu podobnie jak w pierwszej to Fuksiarki dyktowały tempo gry realizując założenia taktyczne. Dobra gra w ofensywie i defensywie przyniosła wymierny efekt w 55 minucie, ponownie akcję pod bramką przeciwniczek wykończyła nasza napastniczka Monika Bazydło ustalając wynik meczu. Warto nadmienić, że w drugiej połowie rywalki oddały jeden strzał na bramkę Pułtuska. Zwycięstwo cieszy gdyż ważne 3 pkt wędrują na konto BRIX-u.

ŁKS Łochów - BRIX PUŁTUSK

1-2

Bramki:

ŁKS Łochów:
38' Biernacka Magda (rzut karny)

FUKS Pułtusk:
5', 55' Bazydło Monika

Skład: Mierzejewska Katarzyna, Rybaczyk Gabriela, Drabińska Karolina, Makowska Nina, Składanek Patrycja, Matuszewska Oliwia (Samsel Klaudia), Mieszkowska Ewa, Gryc Karolina, Augustyniak Anna (Grzelakowska Joanna), Ciszewska Agnieszka (Tetwejer Wiktoria), Bazydło Monika.

Rezerwowe: Ciechowicz Natalia, Nowosielska Julia, Żukowska Anna.

Trener: Łukasz Załęski

Przed piłkarkami tydzień ciężkiej pracy, gdyż w najbliższą sobotę - 13.04.2019r. o godz. 15:00 na wyjeździe zmierzymy się z liderem w tabeli, drużyną AKS Zły Warszawa.

tekst i zdj.: Łukasz Załęski - Brix Pułtusk

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359