U-15. Wywalczyli cenne trzy punkty

W sobotę (6.04) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udał się do Strzegowa, by rozegrać mecz ligowy z miejscowym GKS-em.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy dość odważnie rozgrywali piłkę na połowie pułtuszczan. Działo się tak do momentu, gdy w 10. minucie po jednym z kontrataków podopiecznym trenera Michała Sępławskiego został przyznany rzut karny. "Jedenastkę" na gola pewnie zamienił Gabriel Osiewicz, co ewidentnie dodało naszym chłopcom wiatru w skrzydła. Mimo kolejnych okazji do podwyższenia wyniku do przerwy bramki już nie padły. Po wznowieniu gry to wciąż pułtuszczanie naciskali na rywali, jednak mieli problemy z wykończeniem akcji. Na szczęście, tego dnia defensywa zagrała bardzo solidne zawody, dzięki czemu dość pewnie udało się utrzymać jednobramkowe prowadzenie do końca spotkania.

GKS STRZEGOWO - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

0 - 1

(0-1)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:

Młode Orły:

'10 Osiewicz

Skład: Grzywacz Tomasz - Osiewicz Gabriel, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Dombkowski Kamil - Wielechowski Patryk, Kornacki Bartłomiej, Burawski Jakub - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Tośka Adam.

Zagrali również: Waszkiewicz Bartłomiej, Sadziak Dawid, Sępławski Kacper, Stanisz Wiktor.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359