U-17. Juniorzy zwyciężyli warszawski Talent

 

W niedzielę (7.04) juniorzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrali drugi mecz w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej.

Ze względu na plagę chorób i kontuzji w zespole, trener Paweł Brodzki chciał przełożyć mecz na inny termin, ale niestety goście ze względów organizacyjnych nie mogli przystać na taką propozycję i w niedzielne południe spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ul. Sportowej 2A. Na szczęście w ostatniej chwili udało się skompletować skład. Wszystko dzięki chłopcom, którzy przyszli na mecz mimo, iż przez ostatnie kilka dni byli nieobecni na treningach z w/w powodów. Pułtuszczanie od początku do końca zagrali bardzo ambitnie. Zespół Młodych Orłów wyszedł na prowadzenie w 19. minucie, kiedy to dośrodkowanie Dawida Głodowskiego z rzutu rożnego na bramkę strzałem głową zamienił Hubert Sokołowski. Po zmianie stron przyjezdni zdołali szybko wyrównać, jednak gospodarze zadali jeszcze jeden, jak się później okazało ostateczny cios. W 55. minucie prostopadłe podanie Patryka Mąki w idealny sposób wykończył Dawid Głodowski. Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego nie oddali prowadzenia i to oni po końcowym gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

 

 

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - TALENT WARSZAWA

2 - 1

(1-0)

Czas gry: 2 x 45 min.

Bramki:

Młode Orły: 
19' Sokołowski (a. Głodowski)
55' Głodowski (a. Mąka)

Talent: 48'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian - Sokołowski Hubert, Rębała Marcin (81 Stańczak Sebastian), Kuczyński Piotr (85' Lepert Mateusz) - Kobyliński Bartłomiej, Mąka Patryk, Głodowski Dawid.

Rezerwowi: Nalewajk Adrian, Sitek Mateusz.

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359