U-17. Dwie odmienne połowy

W niedzielny (28.04) poranek najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał na własnym obiekcie mecz w ramach 6. kolejki I Ligi Wojewódzkiej z Wichrem Kobyłka.

Pierwsza część tego spotkania toczyła się w wyrównanych warunkach. Obie ekipy  stworzyły sobie po kilka naprawdę dogodnych szans, jednak brakowało im zimnej krwi przy wykończeniu akcji, przez co do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Jednak po wznowieniu gry drużyna gości zaczynała atakować coraz śmielej i tworzyć coraz to lepsze okazje. Niestety, po niespełna piętnastu minutach drugiej części meczu, jeden z zawodników Kobyłki wykorzystał błąd pułtuskiej defensywy i dał prowadzenie swojej drużynie. Po tej bramce rywale zaczęli atakować jeszcze wyżej i na nasze nieszczęście - jeszcze bardziej skutecznie. Skutkiem tego były trzy kolejne bramki dla drużyny przyjezdnych. Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego starali się odpowiedzieć rywalom szybkimi kontratakami, jednak okazały się one nieskuteczne i to goście zasłużenie zwyciężyli to spotkanie.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - WICHER KOBYŁKA

0 - 4

(0-0)

Czas gry: 2 x 45 min.

Bramki:

Wicher: 59', 65', 76', 81'

Skład: Tkaczyk Jarosław (83' Cebula Maciej) - Osiewicz Patryk (70' Kuczyński Piotr), Markowski Wojciech (33' Sokołowski Hubert), Dądera Kamil, Łebkowski Krystian (76' Lepert Mateusz) - Rębała Marcin, Stępniewski Mateusz, Wroniak Dawid (67' Wielechowski Igor) - Kobyliński Bartłomiej, Głodowski Dawid (85' Sitek Mateusz), Mąka Patryk.

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359