U-17. Osłabieni juniorzy ulegli Mławiance

W sobotę (4.05) najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Mławy, gdzie w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej mierzył się z miejscową Mławianką.

Już od pierwszych minut to gospodarze spotkania prowadzili grę, mieli większe posiadanie piłki oraz stworzyli więcej okazji bramkowych. Mieli oni jednak problem z pokonaniem dobrze dysponowanego bramkarza pułtuszczan, Jarosława Tkaczyka. Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego również mieli swoje szanse, jednak ich strzały również nie znalazły drogi do bramki i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Chwilę po wznowieniu nasi chłopcy stworzyli sobie dwie dogodne okazje, jednak i tym razem zawiodła skuteczność. Niestety, w 60 minucie kontuzji dostał Mateusz Lepert. W trakcie, gdy przygotowywana była zmiana, zespół Młodych Orłów grał w osłabieniu co dobrze wykorzystali gracze Mławianki i objęli prowadzenie. Po tym golu gra zdecydowanie zaczęła układać się po myśli mławian. Praktycznie każda rozegrana akcja kończyła się golem, przez co mimo tego, że przez większość spotkania panował wynik bezbramkowy, to zakończyło się ono wysokim zwycięstwem gospodarzy.

MŁAWIANKA MŁAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

6 - 0

(0-0)

Czas gry: 2 x 45 min.

Bramki:

Mławianka: 62', 70', 82', 84', 86', 89'

Skład: Tkaczyk Jarosław (85' Cebula Maciej) - Łebkowski Krystian, Rębała Marcin, Dądera Kamil, Kuczyński Piotr - Lepert Mateusz (Sitek Mateusz), Wielechowski Igor, Sokołowski Hubert - Stępniewski Mateusz, Kobyliński Bartłomiej, Mąka Patryk.

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359