U-15. Trampkarze odnoszą kolejne zwycięstwo

 

W niedzielne (5.05) popołudnie zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał na własnym boisku mecz ligowy z Ostrovią Ostrów Mazowiecką.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla walczących o powrót do I Ligi Wojewódzkiej pułtuszczan. Już w 4. minucie objęli oni prowadzenie po strzale Adama Tośki. Bramka ta dała podopiecznym trenera Michała Sępławskiego dużo pewności siebie. Rozgrywali oni spokojnie kolejne akcje, sami nie dopuszczając przeciwników pod własne pole karne. Właśnie po jednej z nich, w 20. minucie Jakub Śliwa, po podaniu Dawida Sadziaka podwyższył prowadzenie. Gol ten nieco "uśpił" to spotkanie, goście nie rzucili się do odrabiania strat, nasi chłopcy natomiast kontrolowali grę, jednak nie kreowali sobie zbyt dużo okazji. W drugiej części spotkania obraz gry wyglądał bardzo podobnie jak w pierwszej, to zawodnicy Młodych Orłów dyktowali tempo. Goście próbowali stworzyć sobie okazje do zdobycia chociaż bramki kontaktowej, jednak z ich ataków nie wynikało nic groźnego. Swoje szanse do wpisania się na listę strzelców mieli za to napastnicy pułtuszczan, jednak byli oni nieskuteczni i wynik pozostał niezmieniony.

 

 

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - OSTROVIA OSTRÓW MAZ.

2 - 0

(2-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:

Młode Orły:

4' Tośka
20' Śliwa (as. Sadziak)

Skład: Waszkiewicz Bartłomiej - Osiewicz Gabriel, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Burawski Jakub - Sępławski Kacper, Kornacki Bartłomiej, Dombkowski Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Tośka Adam.

Zagrali również: Sadziak Dawid, Oleksa Mateusz, Stanisz Adrian, Stanisz Wiktor.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359