U-13. Zapewnili sobie udział w turnieju finałowym

W niedzielę (5.05) zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2006/07) rozegrał na własnym boisku mecz ligowy ze Świtem Baranowo.

Spotkanie to od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy, tworzyli oni sobie mnóstwo okazji, choć "tylko" trzy z nich znalazły drogę do bramki przeciwników. Po zmianie stron pułtuszczanie do dobrej gry dołożyli także skuteczność. Po końcowym rozrachunku okazało się, że podopieczni trenera Michała Sępławskiego zdołali zaaplikować rywalom aż goli, nie tracąc przy tym żadnego. Zwycięstwo to jest o tyle cenne, że dzięki niemu nasi chłopcy zapewnili sobie pierwsze miejsce w swojej grupie, co oznacza, że w czerwcu rozegrają turniej finałowy z dwoma pozostałymi zwycięzcami. Stawką będzie Mistrzostwo Ciechanowsko - Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej oraz możliwość występowania w Ekstralidze Trampkarzy w sezonie 2019/2020.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - ŚWIT BARANOWO

12 - 0

(3-0)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:

Młode Orły:
11' Kornacki (as. Żołnierzak)
16' Kaźmierczak (as. Komendarski)
23' Juras (as. Komendarski)
33' Żołnierzak
38' Pietrzykowski
45' Żołnierzak (as. Kornacki)
49' Gawroński (as. Gorczyński)
50' Bobowski
52' Kaźmierczak (as. Żołnierzak)
53' Kaźmierczak (as. Kornacki)
56' Kaźmierczak (as. Kornacki)
57' Komendarski (as. Kaźmierczak)

Skład: Tusiński Mateusz - Gorczyński Oliwier, Bobowski Tomasz, Towarek Maciej - Gawroński Damian, Żołnierzak Mateusz - Kornacki Michał, Komendarski Sebastian, Kaźmierczak Mateusz.

Zagrali również: Górniak Norbert, Pietrzykowski Bartosz, Dyga Stanisław, Juras Jakub, Bojar Jakub.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl