U-17. Warszawska Unia zatrzymana


W niedzielny (12.05) poranek najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał przed własną publicznością mecz w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej z Unią Warszawa.

Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego zaczęli to spotkanie wyśmienicie, bowiem objęli prowadzenie już w 10. minucie za sprawą Huberta Sokołowskiego. W dalszej części pierwszej gry obie drużyny stworzyły sobie po kilka stuprocentowych szans, jednak napastnikom zabrakło wyrachowania w polu karnym i do przerwy nie padła już żadna bramka. Po zmianie stron częściej przy piłce utrzymywała się warszawska Unia, która po jednym z ataku na początku drugiej odsłony spotkania doprowadziła do wyrównania. Gol ten dodał gościom jeszcze więcej śmiałości w ich atakach, jednak nie zdołali oni już przeforsować pułtuskiej defensywy. Nasi chłopcy również mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak zawiodła skuteczność i wynik pozostał już niezmieniony.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - UNIA WARSZAWA

1 - 1

(1-0)

Czas gry: 2 x 45 min.

Bramki:

Młode Orły:

10 ' Sokołowski

Unia: 54'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian - Sokołowski Hubert, Wielechowski Igor (80 Rębała Marcin), Kuczyński Piotr - Kobyliński Bartłomiej, Stępniewski Mateusz, Głodowski Dawid.

Rezerwowi: Sitek Mateusz.

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359