U-15. Trampkarze wywalczyli awans do I Ligi Wojewódzkiej

W sobotę (1.06) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Ostrołęcką APN.

Pułtuszczanie, którzy do tego spotkania podchodzili z pozycji lidera mogli zwycięstwem zagwarantować sobie awans do I Ligi Wojewódzkiej. Już od pierwszych minut zdecydowanie ruszyli z atakami na połowę przeciwnika, jednak mimo dobrych sytuacji na boisku wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis. Niemoc strzelecką przerwał Adam Tośka, który golem "do szatni" dał gospodarzom prowadzenie. Po przerwie podopieczni trenera Michała Sępławskiego byli jeszcze bardziej zdeterminowani. Już kilka minut po wznowieniu, piłka po strzale Mateusza Ulatowskiego znalazła się w bramce gości i pułtuszczanie mogli poczuć, że awans jest naprawdę blisko. Mimo tego nie utracili oni koncentracji i w dalszym ciągu nie pozwalali rywalom w ofensywie na zbyt wiele. Ponadto, na chwilę przed końcem meczu Adam Tośka wykorzystał dobre podanie Mateusza Makowskiego i tym samym przypieczętował zwycięstwo Młodych Orłów oraz ich udział w I Lidze Wojewódzkiej od przyszłego sezonu.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - OSTROŁĘCKA APN

3 - 0

(1-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:

Młode Orły:

40' Tośka (as. Makowski)
48' Ulatowski (as. Makowski)
78' Tośka (as. Makowski)

Skład: Grzywacz Tomasz - Osiewicz Patryk, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Burawski Jakub - Wielechowski Patryk, Sępławski Kacper, Kornacki Bartłomiej - Makowski Mateusz, Tośka Adam, Kornacki Michał.

Zagrali również: Waszkiewicz Bartłomiej, Ulatowski Mateusz, Stanisz Adrian, Sadziak Dawid.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359