U-17. Wyjazdowa wygrana juniorów młodszych


W niedzielę (2.06) zespół juniorów młodszych Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Kobyłki, gdzie w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej rozegrał mecz ligowy z miejscowym Wichrem.

Pułtuszczanie od samego początku spotkania chcieli pokazać gospodarzom, że przyjechali po trzy punkty. Już w 9. minucie spotkania wykorzystali oni swoją przewagę i  po strzale Mateusza Stępniewskiego objęli prowadzenie. Kilka minut później, przeciwnikom udało się przechytrzyć pułtuską defensywę i doprowadzić do wyrównania. Nie zmieniło to jednak nastawienia naszych chłopców, którzy już chwilę później ponownie mogli cieszyć się z prowadzenia. Mimo jeszcze kilku stworzonych okazji do przerwy nie padła już żadna bramka. Po wznowieniu gry zespół Wichru pokazał, że nie zamierza odpuszczać i po składnej akcji po raz drugi wyrównał stan meczu. Pułtuszczanie zareagowali jednak w najlepszy możliwy sposób, czyli dwoma szybko zdobytymi golami, które dały im dużo spokoju. W końcówce obie drużyny zanotowały jeszcze po jednym golu, jednak nie miało to większego znaczenia w kontekście całego meczu i to zawodnicy Młodych Orłów zasłużenie wygrali to spotkanie.

WICHER KOBYŁKA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

3 - 5

(1-2)

Czas gry: 2 x 45 min.

Bramki:

Młode Orły:

9' Stępniewski
21' Wielechowski (as. Kobyliński)
53' Wielechowski (as. Głodowski)
55' Stępniewski (as. Sokołowski)
86' Wielechowski

Wicher: 15', 47', 90'

Skład: Tkaczyk Jarosław (88' Cebula Maciej) - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech, Dądera Kamil (82' Sitek Mateusz), Łebkowski Krystian - Wroniak Dawid (50 Sokołowski Hubert), Wielechowski Igor, Lepert Mateusz - Kobyliński Bartłomiej, Stępniewski Mateusz, Głodowski Dawid.

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359