O NAS

MOSiR w Pułtusku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku został powołany 1 października 2006 roku. Jest jednostką budżetową gminy Pułtusk. Do głównych zadań MOSiR należą:
- prognozowanie i realizacja usług z zakresu sportu i masowej kultury fizycznej i sportu,
- udostępnianie bazy sportowej i rekreacyjnej,
- prowadzenie działalności promocyjnej z zakresu działania MOSiR,
- właściwa eksploatacja, konserwacja oraz rozbudowa bazy sportowej i rekreacyjnej na terenie swego działania,
- prowadzenie działalności służącej upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu w gminie, między innymi poprzez działania służące upowszechnianiu kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy, organizowanie  imprez sportowo - rekreacyjnych, wypożyczanie sprzętu sportowo - turystycznego, prowadzenie działalności sportowo - rekreacyjnej na rzecz rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz wychowania w trzeźwości i przeciwdziałania uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży.

W chwili obecnej pułtuski MOSiR zarządza Stadionem Miejskim  wyposażonym w płytę główną boiska, boisko treningowe do piłki nożnej, dwa korty tenisowe o nawierzchni ceglastej oraz bieżnię lekkoatletyczną 400m o nawierzchni żużlowej i plażą miejską.

29 maja 2008 r. otwarto Krytą Pływalnię, w której znajdują się: niecka sportowa 25x12,50m, brodzik 12,50x6m, niecka rekreacyjna ze zjeżdżalnią 64m, rwąca rzeka, bicze wodne i gejzery. Ponadto jacuzzi, sauna, solarium, kawiarnia i sklepik sportowy.

W dniu 8 lipca 2009 r. firma Techramps z Krakowa dostarczyła i zamontowała wyposażenie Skateparku. 15 sierpnia 2009 r.  został on oficjalnie otwarty.

Pod opieką MOSiR funkcjonują sekcje młodzieżowe piłki nożnej Klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk.

MOSiR jest organizatorem szeregu imprez sportowych i rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży  i dorosłych o zasięgu miejskim, powiatowym i wojewódzkim. Organizuje również olimpiady osób niepełnosprawnych.

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:
P A L S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI