XX Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

We wtorek 11 czerwca na stadionie miejskim odbył się XX Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych. W sportowej rywalizacji wzięło udział 14 drużyn.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Biegach Przełajowych

W piątek 22 marca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 2A odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów

Więcej…
 
Bieg Mateuszowy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z okazji XXI Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza

W czwartek 20 września br. na stadionie MOSiR odbył się Bieg Mateuszowy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z okazji XXI Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza.

Więcej…
 
6.10.2017r.- Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 6.10.2017 r. na terenie stadionu MOSiR  w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Więcej…
 
Mały Bieg Mateuszowy

W dniu 19 września br., w ramach obchodów XX Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza, na stadionie MOSiR odbyły się biegi indywidualne i sztafetowe przedszkoli i szkół nazywane „Małym Biegiem Mateuszowym”.

Więcej…
 
Pułtuski Festiwal Biegów - trzy dni biegowych emocji

W dniach 3-5 maja odbyła się IV edycja Pułtuskiego Festiwalu Biegów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy

zdjęcia: Janusz Pawlak

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełąjowych

W dniu dzisiejszym (3.10) na stadionie miejskim w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w sztafetowych biegach przełajowych dla szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Organizatorami zawodów byli: Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pułtusku. W przeprowadzeniu zawodów organizatorów wsparli pracownicy MOSiR. Mimo niesprzyjającej pogody, frekwencja dopisała. Na starcie licznie stawili młodzi zawodnicy pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W środę 28 marca na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla wszystkich typów szkół.

Więcej…
 
5. Pułtuski Bieg Mateuszowy

W sobotę 23 września odbył się 5. Pułtuski Bieg Mateuszowy pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza, w którym zawodnicy tradycyjnie rywalizowali na dystansach 5 i  10 kilometrów. Imprezie towarzyszył niepodlegający ocenie sędziów, mający charakter rekreacyjny marsz Nordic Walking.

Więcej…
 
XVIII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

W dniu 8 czerwca na stadionie MOSiR w Pułtusku odbył się XVIII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359