I Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Tenisie Stołowym

REGULAMIN ZAWODÓW

 
Tenis stołowy - wyniki 10. turnieju

Uwaga: z powodu choroby  prowadzącego,

11. turniej tenisa stołowego

odbędzie się za dwa tygodnie - w piątek 22 marca.

W piątek 8 marca br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku rozegraliśmy dziesiąty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 9. turnieju

W piątek 1 marca 2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się dziewiąty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Ferie z tenisem stołowym - podsumowanie

W czasie ferii zimowych, codziennie w godzinach 9:00-16:00, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnym im. T. Kościuszki turnieje tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 6. turnieju

W piątek 25 stycznia br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się szósty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
XIII Samorządowe Mistrzostwa Pułtuska w Tenisie Stołowym

REGULAMIN ZAWODÓW

 
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

W niedzielę 10.03.2019 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się pierwszy turniej XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 8. turnieju

W piątek 22 lutego br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku rozegraliśmy ósmy turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Tenis stołowy - 7. turniej z cyklu Grand Prix

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej,

odwołujemy zaplanowany na piątek 15 lutego

turniej tenisa stołowego.

Następny cykliczny turniej

odbędzie się w piątek 22 lutego.


 

W piątek 1 lutego 2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się siódmy turniej zaliczany  do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
5. Turniej Tenisa Stołowego z cyklu Grand Prix

W piątek 11 stycznia 2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się piąty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI