Ferie z Szachami

W dniu 7 lutego 2019 r. odbyła się druga runda turnieju "Ferie z Szachami", zorganizowanego w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em”.

Więcej…
 
Dożynkowe zmagania sportowe

W niedzielę 16 września podczas tegorocznych Dożynek Gminy Pułtusk, których gospodarzem było sołectwo Lipniki Stare,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził wpisane w tradycję Gminnego Święto Plonów zawody sportowe: Dożynkowy Turniej Sołectw oraz Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika.

Więcej…
 
XIII Sportowa Olimpiada Pułtuskich Przedszkolaków

W środę 6 czerwca 2018r. na stadionie MOSiR odbyła się XIII Sportowa Olimpiada Pułtuskich Przedszkolaków pod hasłem „Sport na wesoło” zorganizowana przez Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole Miejskie nr 3 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
3.09.2017r. - Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika

Jednym z punktów programu tegorocznych Dożynek Gminnych w Lipie były Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika zorganizowane przez MOSiR. Do zawodów przystąpiło 10 siłaczy, sędzią głównym zawodów był Mirosław Szmeja. Mistrzem w wyciskaniu został Marek Ochtabiński z Pułtuska uzyskując 64 powtórzenia. Kolejne miejsca na podium zajęli:  Piotr Godlewski z Pułtuska oraz Stanisław Nalewajk z Nowego Niestępowa. Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów

Więcej…
 
Nowa atrakcja czeka na najmłodszych na pułtuskiej plaży

W dniu dzisiejszym (21.07) pułtuska plaża wzbogaciła się o nowy element. W godzinach porannych pracownicy MOSiR zainstalowali mini zjeżdżalnię dla dzieci, która umożliwia zjazd wprost do wygrodzonego brodzika. Stabilna mini zjeżdżalnia urozmaici wakacyjny wypoczynek nad Narwią najmłodszym plażowiczom.

Galeria zdjęć

Więcej…
 
Przedszkolaki świetnie się bawiły

W piątek 1 lutego w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach „Ferii na Sportowo z MOSIR-em” zorganizował blok gier i zabaw rekreacyjnych dla przedszkolaków. Radość, uśmiech oraz emocje towarzyszyły wszystkim obecnym.

Więcej…
 
Pułtuszczanie wzięli udział w III Wojciechowym Turnieju Szachowym

W dniach 9-10 czerwca 2018 r. w Serocku odbył się III Wojciechowy Turniej Szachowy.

Więcej…
 
Dożynkowy Turniej Sołectw Gminy Pułtusk - Lipa 2017

W niedzielę 3 września br. w ramach Dożynek Gminy Pułtusk, których tegorocznym gospodarzem było sołectwo Lipa,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził dożynkowy turniej sołectw.

Więcej…
 
Turniej rodzinny podczas "Made in Pułtusk - zakończenie wakacji"

W sobotę 26 sierpnia w ramach imprezy "Made in Pułtusk – zakończenie wakacji" pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowali i przeprowadzili turniej rodzinny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Więcej…
 
3. Turniej Bubble Football

W dniu 24.06.2017r. Klub Sportowy Semiramida  wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Urzędem Miejskim w Pułtusku zorganizował 3. Turniej Bubble Football o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 


PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359