Eksplozja kolorów podczas Holi Festival

W sobotę 22 czerwca, w ramach otwarcia plaży miejskiej, odbyło się Święto Kolorów Holi. Entuzjaści indyjskiego święta kolorów mogli do woli bawić się i korzystać z wyrzutni kolorowego proszku. To była chyba najbardziej kolorowa impreza w historii Pułtuska!

Poniżej link do zdjęć z imprezy: https://www.facebook.com/pg/HoliFestivalPoland/photos/?tab=album&album_id=2352403945034282&ref=page_internal

 
Ferie z Szachami

W dniu 7 lutego 2019 r. odbyła się druga runda turnieju "Ferie z Szachami", zorganizowanego w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em”.

Więcej…
 
Dożynkowe zmagania sportowe

W niedzielę 16 września podczas tegorocznych Dożynek Gminy Pułtusk, których gospodarzem było sołectwo Lipniki Stare,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził wpisane w tradycję Gminnego Święto Plonów zawody sportowe: Dożynkowy Turniej Sołectw oraz Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika.

Więcej…
 
Dożynkowy Turniej Sołectw Gminy Pułtusk - Lipa 2017

W niedzielę 3 września br. w ramach Dożynek Gminy Pułtusk, których tegorocznym gospodarzem było sołectwo Lipa,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził dożynkowy turniej sołectw.

Więcej…
 
Turniej rodzinny podczas "Made in Pułtusk - zakończenie wakacji"

W sobotę 26 sierpnia w ramach imprezy "Made in Pułtusk – zakończenie wakacji" pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowali i przeprowadzili turniej rodzinny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Więcej…
 
Sportowe emocje i wspaniała zabawa to znak rozpoznawczy tej imprezy!

 

W środę 5 czerwca 2019r. na stadionie miejskim odbyła się XIV Sportowa Olimpiada Pułtuskich Przedszkolaków zorganizowana przez Niepubliczne Przedszkole „Urwis” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Przedszkolaki świetnie się bawiły

W piątek 1 lutego w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach „Ferii na Sportowo z MOSIR-em” zorganizował blok gier i zabaw rekreacyjnych dla przedszkolaków. Radość, uśmiech oraz emocje towarzyszyły wszystkim obecnym.

Więcej…
 
Pułtuszczanie wzięli udział w III Wojciechowym Turnieju Szachowym

W dniach 9-10 czerwca 2018 r. w Serocku odbył się III Wojciechowy Turniej Szachowy.

Więcej…
 
3.09.2017r. - Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika

Jednym z punktów programu tegorocznych Dożynek Gminnych w Lipie były Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika zorganizowane przez MOSiR. Do zawodów przystąpiło 10 siłaczy, sędzią głównym zawodów był Mirosław Szmeja. Mistrzem w wyciskaniu został Marek Ochtabiński z Pułtuska uzyskując 64 powtórzenia. Kolejne miejsca na podium zajęli:  Piotr Godlewski z Pułtuska oraz Stanisław Nalewajk z Nowego Niestępowa. Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów

Więcej…
 
Nowa atrakcja czeka na najmłodszych na pułtuskiej plaży

W dniu dzisiejszym (21.07) pułtuska plaża wzbogaciła się o nowy element. W godzinach porannych pracownicy MOSiR zainstalowali mini zjeżdżalnię dla dzieci, która umożliwia zjazd wprost do wygrodzonego brodzika. Stabilna mini zjeżdżalnia urozmaici wakacyjny wypoczynek nad Narwią najmłodszym plażowiczom.

Galeria zdjęć

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359