Rodzinny Rajd Rowerowy w obiektywie uczestnika p. Wojciecha Stefańskiego

Przedstawiamy relację zdjęciową z tegorocznego Rajdu Rodzinnego, przesłaną do MOSiR przez uczestnika p. Wojciecha Stefańskiego.

Więcej…
 
Rajd po Puszczy Białej

 

W niedzielę 28 kwietnia odbył się XIII Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku.

Więcej…
 
Rajd rowerowy z MOSiR-em po Puszczy Białej

W niedzielę 20 maja odbył się XII Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku.

Więcej…
 
16.10.2016 r. Niedzielny rajd rowerowy MOSiR okiem uczestniczki Elżbiety Brengos


Z obawą patrzyłam na prognozy pogody na niedzielę, zwłaszcza po zimnej i wietrznej „pułtuskiej  hubertowskiej” sobocie. Jednak już od rana na niebie rządziło niepodzielnie słońce, chociaż wiatr nie odpuszczał!

Więcej…
 
23.05.2015 r.- Rajd Rowerowy

Na  rowerach


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku, Kuźnia Kurpiowska w Pniewie, Stowarzyszenie Puszcza Biała – Moja Mała Ojczyzna oraz grupa rowerowa „Zdrowo Zakręceni” z Pułtuska, w dniu 23 maja 2015r. byli organizatorami rajdu pod hasłem „Moja Rowerowa Rodzina”.

Więcej…
 
Rajd rowerowy 2013-05-12

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku, Kuźnia Kurpiowska w Pniewie, Stowarzyszenie Puszcza Biała – Moja Mała Ojczyzna oraz grupa rowerowa „Zdrowo zakręceni” z Pułtuska w dniu 12 maja 2013r byli organizatorem rajdu pod hasłem „Moja Rowerowa Rodzina”.

Więcej…
 
Rajdy dla Frajdy w Pułtusku

W niedzielę 14 kwietnia około 150 uczestników wyruszyło na trasę Ogólnopolskiego Rajdu Rowerowego Grand Prix Amatorów na Szosie „Rowerem przez Polskę”. To cykl 16 rajdów organizowanych na terenie całego kraju (po 1 w każdym województwie), dedykowanych miłośnikom sportowo-rekreacyjnej jazdy w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody. Tym razem gospodarzem imprezy było miasto Pułtusk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rajdu zamieszczonych na stronie internetowej miasta Pułtusk: pultusk.pl >>>

 
Relacja Janusza Pawlaka z XI Rodzinnego Rajdu Rowerowego

TO BYŁ RAJD!


W dniu 4 czerwca odbył się XI Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 
22.05.2016 r. - Rajd Rowerowy

„Witaj Wiosno”


Dwudziestego drugiego maja 2016 r. odbył się IX Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem „Witaj Wiosno” z przewodnikiem, edukatorem przyrodniczo-leśnym Panem Adamem Gadomskim.

Więcej…
 
Rowerem Bezpiecznie do Celu

W dniu 4 lipca 2014 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych rowerzystów "Rowerem Bezpiecznie do Celu" odbył się rajd i konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Rajd został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Pułtusku oraz Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 
15.05.2011 r. Rajd

Rajd rowerowy do Rezerwatu Stawinoga

01 (104)

15 maja 2011 odbył się rajd rowerowy do Rezerwatu Stawinoga. Czternastu rowerzystów wyruszyło spod fontanny o godzinie 9.00. W rajdzie towarzyszył nam pan Janusz Pawlak, przedstawiciel MOSiRu, a Straż Miejska zabezpieczała nasze przejazdy przez ulice i pilnowała naszego bezpieczeństwa. Jechaliśmy wałami wzdłuż Narwi i co pewien czas zatrzymywaliśmy się żeby odpocząć  oraz podziwiać otaczające nas zielone drzewa, świeżą zieleń traw i kwitnące kwiaty.

Więcej…
 


PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359