PLAŻA MIEJSKA
Plaża nad Narwią w Pułtusku

FOTO: URZĄD MIEJSKI

Kameralna plaża nad Narwią usytuowana jest w centrum miasta, w sąsiedztwie Domu Polonii, w odległości 200 m od największej atrakcji turystycznej Pułtuska - najdłuższego rynku w Europie.

Plaża funkcjonuje od 24 czerwca od 3 września, codziennie w godz. 11:00-19:00. W tych godzinach nadzór ratowniczy nad plażą sprawuje Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Organizatorem plaży i miejsca wyznaczonego do kąpieli nad rzeką Narew w Pułtusku jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wypoczywający mają do dyspozycji częściowo piaszczysty brzeg, strzeżone miejsce do kąpieli, pomost pływający, boisko do siatkówki wodnej oraz wygrodzony brodzik z mini zjeżdżalnią. Do plaży prowadzi ułatwiający dojście, drewniany podest o długości 100 m.

Oprócz kąpieli i opalania, na plaży można wypocząć na wygodnych huśtawkach ogrodowych i skorzystać z usług punktu gastronomicznego.

Na zwolenników aktywnego wypoczynku czekają ogólnodostępne boiska do gry w siatkówkę plażową i piłkę nożną plażową.

FOTO: PUŁTUSKI OBSERWATOR
 


PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:
P A L S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI