Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że

w związku z organizacją

Mikołajkowych Zawodów Pływackich,

w najbliższą sobotę 15 grudnia

w godz. 9:00-16:00

Pływalnia MOSiR będzie NIECZYNNA.

Ostatnie wejście przed zawodami o godz. 8:00

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Tenisowe Mikołajki

W piątek 7 grudnia br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym, rozgrywanej pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
5. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę 8 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku rozegraliśmy mecze piątej kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
4. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

W sobotnie popołudnie 1 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze czwartej kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
30.11.2018 r. - Tenis stołowy: 2. turniej z cyklu Grand Prix

W dniu 30.11.2018 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się drugi turniej XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
Mikołąjkowe Zawody Pływackie

REGULAMIN ZAWODÓW

KARTA ZGŁOSZENIOWA


 
Stwórz drużynę i wystartuj w Halowej Lidze Piłki Nożnej 40-latków

REGULAMIN ROZGRYWEK

 
Druga kolejka PALS za nami

W niedzielę 2 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana druga kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19.

Więcej…
 
Szachiści grali dla Polonii

1 grudnia 2018 r. w Maneżu Domu Polonii w Pułtusku odbyły się dwa turnieje szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski Rolników oraz Szachiści Grają dla Polonii, w którym wystąpiła liczna grupa juniorów reprezentujących klub MLKS Nadnarwianka Pułtusk.

Więcej…
 
23.11.2018 r. - Tenis stołowy: wyniki 1. turnieju

W dniu 23.11.2018 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się pierwszy turniej XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 99