4.03.2018r. (niedziela) - XII Samorządowe Mistrzostwa Pułtuska w Tenisie Stołowym

REGULAMIN ZAWODÓW

 
Relacja Fuksiarek ze zgrupowania w Lublinie

FUKS BRIX PUŁTUSK jest świeżo po zgrupowaniu w Lublinie.

Więcej…
 
Medalowa sobota zawodników UKS Posejdon

Ubiegła sobota 17.02.2018 to 12 medali /6 złotych, 3 srebra i 3 brązy/ zawodników Posejdona: Franka Łyszkowskiego, Róży Sęczkowskiej, Mai Rachuby, Janka Sadowskiego, Krystiana Jaworskiego i Marcela Kaczyńskiego wywalczonych na I MISTRZOSTWACH MAZOWSZA W PŁYWANIU w CIECHANOWIE.

Więcej…
 
U-10. Gospodarze triumfują po raz drugi!

W niedzielę (11.02) odbyły się kolejne zawody III edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza. Tym razem w hali Szkoły Podstawowej Nr 2 rywalizowali chłopcy z rocznika 2008/09.

Więcej…
 
TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY DROGI I MOSTY PANA JANA KACZMARCZYKA

W dniach 3-4 lutego w Dzierżeninie odbyły się Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Firmy Drogi i Mosty Pana Jana Kaczmarczyka. Organizatorem małych sportowych igrzysk był znany na Mazowszu klub piłkarski Fuks Brix Pułtusk.

Więcej…
 
Nowości na Pływalni

Od lutego na Pływalni MOSiR w Pułtusku znajdziemy nowe wyposażenie, które zmieniło wnętrze obiektu na bardziej estetyczne i przyjazne użytkownikom.

Więcej…
 
U-8. Zwycięski puchar powędrował do Legionowa

​W sobotę (17.02) odbyły się ostatnie zawody tegorocznej edycji Ogólnopolskich Turniejów Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Gminy Pułtusk. Tym razem na parkiecie hali Szkoły Podstawowej Nr 2 rywalizowały żaki z rocznika 2010/11.

Więcej…
 
Wyniki piątkowego turnieju tenisa stołowego

W piątek 16.02.2018r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się jedenasty turniej XVII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Pułtusku, Państwa Doroty i Jacka Garusów, Firmy „Garda” Sp. z o.o., Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku oraz Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
U-12. Trzeci turniej dla Pogoni Siedlce

W sobotę (10.02) w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pułtusku zostały rozegrane trzecie zawody tegorocznej edycji turniejów Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Gminy Pułtusk. Tym razem rywalizowali ze sobą młodzicy z rocznika 2006/07.

Więcej…
 
U-14. Pułtuszczanie zwyciężają turniej im. A. Malarza

W niedzielę (4.02) odbył się drugi turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Gminy Pułtusk. Tym razem o zwycięstwo rywalizowali trampkarze z rocznika 2004/05.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 83

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

PALK
palk